Zarezerwuj Swój Pokój

AKIRA BED&BREAKFAST I CIEKAWI GOŚCIE

14:21

AKIRA Bed&Breakfast gościła wielu ciekawych gości w swoich progach od otwarcia pół roku temu.

Spali u nas między innymi uczestnicy programu "You Can Dance" czy zespoły "Indios Bravos" i "Babsztyl." Jednak chyba największe zainteresowanie w ostatnim czasie wzbudzili wśród naszych gości mnisi buddyjscy z klasztoru Sierab Ling, którzy przyjechali do Wrocławia z kilkoma występami w ramach Brave Festivalu. Bordowe habity i ich ogromna życzliwość sprawiały, że codzienne śniadanie w AKIRA Bed&Breakfast zamieniało się w swego rodzaju wydarzenie kulturalne!

Dla nas jednak każdy gość jest wyjątkowy i serdecznie witany. Przyjedź do nas, może następnym razem napiszemy też o Tobie! A to co przyciąga naszych gości to niewątpliwie wyjątkowe połączenie standardu hotelowego z cenami hostelowymi, z którego słynie AKIRA Bed&Breakfast. Jeżeli szukasz taniego noclegu we Wrocławiu w dobrych warunkach, to nie mogłeś trafić lepiej!

Tylko w Akira Bed&Breakfast nocleg w pokojach 1, 2 i 3-osobowych (łazienka, tv, internet) ze śniadaniem (i to jakim! - zobacz nasze menu) kosztuje tak mało!

AKIRA Bed&Breakfast położona jest w centrum Wrocławia, pomiędzy rozgałęzieniem rzeki Odry na Starą i Górną. Nasz obiekt znajduje się w stylowej kamienicy w starej części miasta, dzięki czemu goście mogą poczuć klimat dawnych czasów stolicy Dolnego Śląska. Bliska odległość od największych zabytków Starego Miasta: Rynku czy Ostrowa Tumskiego (do których można dojść pieszo lub podjechać dwa przystanki tramwajem czy autobusem) sprawi, że popołudniowe czy wieczorne spacery pozostaną na długo miłymi wspomnieniami z pobytu w naszym pięknym mieście.

Jest wiele hoteli we Wrocławiu, ale są one albo drogie albo standard mają bardzo niski.

AKIRA Bed&Breakfast to coś wyjątkowego w bogatej ofercie miasta. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Pokoje i cennik

Dwuosobowy pokój już od 120 pln

Wygoda i Komfort
Więcej

Bed&Breakfast Akira

Plac Strzelecki 28, 50-224 Wrocław, woj. Dolnośląskie, tel. +48 (71) 323 08 88, +48 510 264 583, email: